PINAR ÇİÇEKÇİLİK

 

2013 Yılında firmamızı büyük bir özveri ile hizmetinize açtık. Kaliteli ve uygun çiçeklerle siz değerli müşterilerimize hep daha iyisini sunabilmek, bulunduğumuz sektörde en iyisi olabilmek için hizmet vermeye devam ediyoruz. Hayatın ve işimizin bize kattığı tecrübeler ışığında her geçen gün kendimizi geliştirerek bulunmuş olduğumuz çağa ayak uydurmaktayız. Kuruluşumuzdan beri sürekli gelişim göstererek online çiçekçilik sektöründe de pazara girmek adına sanal mağazamızı da faaliyete geçirdik. 2020 yılında hizmet vermeye başlayan sanal mağazamız güvenli alışverişin  adresi oldu. Her zaman müşteri odaklı olarak çalışan Eskişehir Pınar Çiçekçilik daima sizin istekleriniz doğrultusunda  hizmet vermeye devam edecektir.

Biz hep söyleriz;

"Çiçeklerinize kimin dokunduğu ÖNEMLİDİR!"

 Çiçekçilik bir ticaret sektöründen öte bir sanattır. Sürprizlerinizi, sevinçlerinizi, acılarınızı hayata dair tüm duyguları ifade edebilecek olduğunuz çiçekleri bu işin sanatçısına bırakın.

Her zaman bizi arayabilirsiniz. Siz değerli  müşterilerimizle  sohbet etmekten, sorularınızı dinlenmekten memnuniyet duyarız. 

 

0 222 335 11 10

0 530 394 87 40